Ipsos’tan Yeni Araştırma Yöntemi: Virtual Shopping 360

0

Müşterilerin isteklerini, önceliklerini tahmin etmek hatta tahminin de ötesinde, net bir şekilde bilebilmek günümüzde en önemli pazarlama yöntemi.

Big Data bunu kolaylaştırıyor.

Veriyi toplamak, onu işlemek ve okumak zor ama. Geleneksel yöntemlerle bu operasyonları yönetebilmek de ciddi maliyet gerektiren bir süreç. Ipsos da tüm bu operasyonel işgücünü ve maliyetleri sıfıra indiren bir araştırma yöntemi olarak Virtual Shopping 360°’ı geliştirmiş.

Virtual Shopping 360° bir sanal mağaza platformu üzerinden; alışverişçilerin satın alma karar sürecini kapsayan, raf ve reyon dizaynı, satış noktası konsepti, satış noktasında satış materyallerinin satın almaya etkisi gibi birçok alanda etkili ve verimli çözümler sunuyor. Ücretsiz olarak katılabileceğiniz webinar’da Virtual Shopping 360° ile satış noktası etkinliği ölçümünün detaylarını da keşfedebiliyorsunuz.

Virtual Shopping 360°’ın araştırmadaki yeri ve kullanım alanları, öne çıkan özellikleri, geleneksel yöntemlerden ve benzer ürünlerden farkı ve avantajları ve sunduğu ek çıktılar ve faydalar webinar’da bahsedilecek konular arasında yer alıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here