LC Waikiki Gençlere Destek Oluyor

0

LC Waikiki, EBITDA karlılık oranı, çalışan, müşteri, tedarikçi memnuniyeti, sosyal sorumluluk ve sürdürülebilirlik ilkelerini temel alıyor. Bu ilkeler doğrultusunda, insanların iyiliğine çalışan ve faaliyette bulunduğu 46 ülkede toplumların faydasına olan çok sayıda iyilik hareketini destekleyen LC Waikiki, son olarak Türkiye’nin önde gelen sosyal girişimlerinden Askıda Ne Var’a sponsor oldu.

LC Waikiki sponsorluk kapsamında, Askıda Ne Var’a üye olan üniversite öğrencilerini giyim ve ev tekstili ürünleriyle buluşturmaya hazırlanıyor. Ayrıca her yıl Türkiye’de ve global arenada büyümesini düzenli şekilde sürdüren LC Waikiki, üniversitede okuyan gençlere LC Waikiki’de staj ve iş fırsatları sunacak, LC Waikiki Akademi ile de moda perakende sektörüne yönelik eğitim ve gelişim programlarını üniversite gençliği ile buluşturacak.

LC Waikiki Kurumsal İletişim ve Reklam Müdürü Sevda Malkoçn ise konuyu şu şekilde değerlendirdi: “Üniversite öğrencilerine yemek, kıyafet, tiyatro bileti, konser bileti, kitap, staj gibi ürün ve hizmetlerin ücretsiz sunulmasını sağlayan bir sosyal girişim platformu olan Askıda Ne Var ile iş birliği yapmaktan son derece mutluyuz. “İyi Giyinmek Herkesin Hakkı” misyonumuzdan hareketle çıktığımız bu yolculukta bizler için son derece değerli olan gençlere önümüzdeki günlerde staj, eğitim ve iş fırsatları ile ulaşıyor olmanın heyecanı içerisindeyiz. Askıda Ne Var sponsorluğumuz kapsamında giyim ve ev tekstili ürünlerimizle de üniversiteli gençlerin yanında olacağız.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here