Leras Tekstil’in Yapay Zeka ile Dostluğu

0

Aynı zamanda sürdürülebilirlik ve geri dönüşüm konularını da kendine misyon edinen Leras Tekstil Smart Leras başlıklı bir proje geliştirdi.

Smart Leras projesiyle fark yaratmayı amaçlayan Leras, bu amaç doğrultusunda Akıllı Teknolojiler ile donatıldı. Projenin ilk meyvelerinden biri, ürün teslimatını hızlandırarak müşteri memnuniyetini artıran yapay zekâ destekli sipariş yönetim sistemi. Yapay zeka kullanımı sayesinde müşteri taleplerine en hızlı şekilde cevap verdiklerini belirten Leras Tekstil Genel Müdürü Betül Eren Işık böylelikle rakipleri arasından sıyrıldıklarının altını çizdi:

“Geçen yıl başlayıp genişleterek devam ettiğimiz Smart Leras projesiyle, on binlerce desenimizi tarayıp sisteme yükledik ve dijital ortamda arşivledik. Müşterilerimiz bir desen sorduğunda sistemimiz saniyeler içerisinde o deseni buluyor veya alternatifler sunuyor. Makine öğrenmesi sayesinde desenlerimizi öğrenen sistem, insan zihninin ulaşamayacağı kadar çok desene saniyeler içerisinde ulaşabiliyor. Müthiş bir hız ve kolaylık sağlayan yapay zekayı kullanmamız, dünyanın en iyi markalarına ve tekstil üreticilerine trend dantel ve brode üretme noktasında bizi daha da güçlendirdi.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here